Tennessee

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Tennessee

Nieruchomość na sprzedaż w Tennessee

Graniczy z 8 stanami: Arkansas i Missouri na zachodzie, Kentucky i Virginia na północy, North Carolina na wschodzie i Mississippi, Alabama i Georgia na południu.

Tennessee jest południowym stanem USA, bez wybrzeża i mórz bez dostępu do morza. Nashville jest stolicą i znajduje się w centrum regionu i jest sercem wiejskiej sceny muzycznej, z historycznym Grand Ole Opry, Galerią Sław i Muzeum Muzyki Country oraz legendarnym obszarem pełnym wiejskich lokali, takich jak honky- tonk i sala taneczna. Memphis, na południowym zachodzie, jest domem dla Graceland, domu Elvisa Presleya, pioniera rock and roll, studia nagraniowego Sun Studio i klubu bluesowego Beale Street.

Średnia wartość domu w Tennessee wzrosła o 8,7% w ciągu ostatniego roku i ma wzrosnąć o 5,4% do przyszłego roku. Średnia cena za metr kwadratowy w Tennessee to 127 USD.

Nieruchomości na sprzedaż w Tennessee, szczególnie w rejonie Memphis w czerwcu zmniejszyły się o 0,2% w porównaniu do roku ubiegłego.

Szukasz nieruchomości na sprzedaż w Tennessee? Zastanawiasz się, gdzie dostaniesz najlepszą wartość? Ten raport ma na celu wskazanie najlepszych miejsc do zakupu nieruchomości na sprzedaż w Tennessee w tym roku.

Zajrzeliśmy do lepszych niszowych miejsc, aby kupić nieruchomość na sprzedaż w Tennessee i stwierdziliśmy, że najlepsze są w Środkowym Tennessee.

Najlepszymi mieszkańcami są Nashville, Belle Meade, Hendersonville, Bartlett i Lakeland.

Miasto Nashville jest uważane za jedno z głównych miejsc turystycznych, szczególnie jeśli chodzi o jego związek z muzyką. Galeria Sław i Muzeum Muzyki Country należą do największych atrakcji miasta, w tym Gaylord Opryland Resort & Convention Centre, centrum handlowego Opry Mills i General Jackson Showboat.

Muzyczne atrakcje Nashville, w połączeniu z różnymi uniwersytetami i uczelniami, sprawiły, że Nashville stało się bardzo popularnym miejscem podróży dla młodych ludzi i pokoleń, co odegrało ogromną rolę w zwiększeniu rynku nieruchomości i uczynieniu z niego pierwszego rynku nieruchomości w Europie. Stany Zjednoczone.

Miasto nosi nazwę dawnej plantacji Belle Meade, z której zbudowano miasto. Jednym z najbardziej interesujących aspektów rezydencji Belle Meade jest bliskość Green Hills, West Endu i tętniących życiem ulic w Nashville. Jednym z najsławniejszych właścicieli Belle Meade jest były wiceprezydent USA Al Gore.

Hendersonville to większe średniej wielkości miasto położone w stanie Tennessee. Z populacją 57 050 mieszkańców i 13 konstytutywnych dzielnic, Hendersonville jest 11. co do wielkości społecznością w Tennessee.

Nieruchomości na sprzedaż w Hendersonville należą do najdroższych w Tennessee, chociaż wartości domów Hendersonville nie są porównywalne z droższymi nieruchomościami w Stanach Zjednoczonych.

Hendersonville to miasto zróżnicowane etnicznie. Większość mieszkańców Hendersonville informuje, że ich rasy to White, a następnie Black lub African-American. Ważni krewni ludzi w Hendersonville to angielski, irlandzki, włoski i szkocki.

Najczęstszym językiem używanym w Hendersonville jest angielski. Inne ważne języki, którymi się posługujemy, to hiszpański i francuski.

Bartlett to większe średniej wielkości miasto położone w stanie Tennessee. Z populacją 58 622 osób i 11 konstytutywnych dzielnic, Bartlett jest 10. co do wielkości społecznością w Tennessee.

Nieruchomości na sprzedaż Bartletta należą do najdroższych w Tennessee, chociaż wartości Bartletta nie są porównywalne z droższymi nieruchomościami w Stanach Zjednoczonych.

Bartlett to wspaniałe miejsce dla rodzin z szczęśliwym połączeniem dobrych szkół, niskiej przestępczości. Bartlett ma naprawdę wiele funkcji, które wydają się wybierać rodziny szukając nieruchomości na sprzedaż w Tennessee. Bartlett nie jest idealny i jeśli lubisz szalone życie nocne, to nie jest twój idealny. Ale ogólnie jest to solidna społeczność, z wieloma rzeczami, które można polecić jako miejsce rodzinne.

Bartlett to bardzo etnicznie odmienne miasto.

Lakeland to małe miasto, jest 47. największą społecznością w Tennessee. Jest to absolutnie niezgrabne miasto i miasto handlowców i pracowników, specjalistów i menedżerów.

Lakeland jest miastem zorientowanym na samochód, a niewiele osób wybiera alternatywne środki transportu, takie jak transport publiczny, turystyka rowerowa lub piesza.

To miasto jest jednym z najbardziej wykształconych miast w kraju. 45% dorosłych w Lakeland ma co najmniej jeden stopień uniwersytecki.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 14873

Sprzedaż Teren rolniczy, Tennessee, Memphis, Memphis, Memphis

75,379.23PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

4046 m²
1 akr HAS DRZEW. IT IS w bardzo spokojnej, SUBDIVISION.WOULD NICE być idealnym rozwiązaniem dla BUIDERS lub do użytku prywatnego. IDEALNY DO AFRAME LU...
Cod. 9774

Sprzedaż Sklep, Tennessee, Nashville, Nashville, Nashville

595,099.15PLN
Sprzedaż
Sklep

3000 m²
Duży kawałek, obszar premium, 10 lat w biznesie. wygodne przechowywanie i gazowa stacji
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB